Menu

Konsultacje nauczycieli

Szkola podstawowa

Przedmiot

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin realizacji

Miejsce

Edukacja wczesnoszkolna

Dominiczak Dorota

wtorek 8.15-8.55

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Fiedkiewicz Iwona

poniedziałek 13.30-14.20

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Kotomska-Kopeć Joanna

wtorek 10.45-11.30

15 B

Edukacja wczesnoszkolna

Łata Małgorzata

czwartek 8.00-8.45

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Czech Marcelina

poniedziałek 12.45-13.30

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Nosek Joanna

wtorek 13.00-13.45

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Nowak Bożena

czwartek 11.30-12.25

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Karczewska Sylwia

poniedziałek 13.00-13.45

16 B

Edukacja wczesnoszkolna

Włodarczyk Milena

wtorek 8.50-9.40

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Serwatka Milena

 

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Siwonia Małgorzata

 

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Sęk Maryla

środa 8.00-9.00

8 B

Edukacja wczesnoszkolna

Słoń Hanna

środa 13.30-14.15

pok. nauczycielski B

Edukacja wczesnoszkolna

Wieloch Dorota

wtorek 13.00-13.45

pok. nauczycielski B

Język polski

Czarnecka Dorota

czwartek 15.30-16.30

8 C

Język polski

Bielecka Zofia

czwartek 15.30-16.30

201 C

Język polski

Mojecka Katarzyna

czwartek 15.30-16.30

111C

Język angielski

Mlazga Jolanta

czwartek 15.30-16.30

204 C

Język angielski

Łataś Dorota

czwartek 15.30-16.30

8 C

Język angielski Białuch Ewa czwartek 15.30-16.30  

Matematyka

Libicka-Krok Beata

czwartek 15.30-16.30

111 C

Matematyka

Sawa Teresa

czwartek 15.30-16.30

102 C

Historia

Jaworska-Bałabanow Małgorzata

czwartek 15.30-16.30

109 C

Przyroda

Misiak Justyna

czwartek 15.30-16.30

101 C

Zajęcia komputerowe

Bielenda Cezary

czwartek 15.30-16.30

209 D

Plastyka

Jarosz Beata

czwartek 15.30-16.30

8 C

Muzyka

Walkosz Agata

czwartek 15.30-16.30

202 C

Wychowanie fizyczne

Szpilska Aneta

czwartek 15.30-16.30

Pokój nl. W-F

Wychowanie fizyczne

Kulik Aneta

czwartek 15.30-16.30

Pokój nl. W-F

Wychowanie fizyczne

Kubicki Artur

czwartek 15.30-16.30

Pokój nl. W-F

Religia

Stępnik Bernadeta

czwartek 15.30-16.30

113 C

Religia Nyga Aleksandra czwartek 15.30-16.30  
 
Gimnazjum

Przedmiot

Nazwisko i imię  nauczyciela

Termin realizacji

Miejsce

Język polski

Mojecka Katarzyna

czwartek 15.30-16.30

108 C

Język polski

Kalisz Katarzyna

czwartek 15.30-16.30

6D

Język angielski

Karina Sobszyk-Dzięgiel

czwartek 15.30-16.30

107 C

Język angielski

Mroczek Dariusz

czwartek 15.30-16.30

213 C

Język niemiecki

Jamka Ewa

czwartek 15.30-16.30

5 D

Język hiszpański

Angielska Marzena

czwartek 15.30-16.30

5 D

Matematyka

Bajor Roman

czwartek 15.30-16.30

1 C

Matematyka

Adydan Agnieszka

czwartek 15.30-16.30

107 C

Fizyka

Barchan Bożena

czwartek 15.30-16.30

111 C

Chemia, biologia

Borowiecka Małgorzata

czwartek 15.30-16.30

206 C

Historia

Czyż Zbigniew

czwartek 15.30-16.30

112 C

Religia

Ks. Machłajewski Rafał

czwartek 15.30-16.30

6 C

Wychowanie fizyczne

Szpilska Aneta

czwartek 15.30-16.30

Pokój nl. W-F

Wychowanie fizyczne

Kulik Aneta

czwartek 15.30-16.30

Pokój nl. W-F

Wychowanie fizyczne

Kubicki Artur

czwartek 15.30-16.30

Pokój nl. W-F

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im.Henryka Sienkiewicza w Kielcach
    25-750 Kielce
    ul. Krzemionkowa 1
  • centrala (41) 36-76-167,
    fax (41) 36-76-948

Galeria zdjęć