Menu

Grono pedagogiczne

Dyrektor
mgr Marta Dibelka

 

Zastępcy dyrektora
mgr Agnieszka Adydan
mgr Dorota Wieloch - ds oddziałów przedszkolnych

 

Wychowanie przedszkolne
mgr Bożena Nowak - zerówka

mgr Hanna Słoń - zerówka

mgr Małgorzata Siwonia - nauczyciel w grupie Motylki

mgr Ewelina Jędrocha - nauczyciel w grupie Motylki

mgr Joanna Nosek - nauczyciel w grupie Biedronki

mgr Magdalena Wodecka - nauczyciel w grupie Biedronki

mgr Aleksandra Stachura - nauczyciel w grupie Pszczółki

mgr Amalia Patalita - nauczyciel w grupie Pszczółki i Delfiny

mgr Sylwia Karczewska - nauczyciel w grupie Delfiny

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Dorota Dominiczak - wychowawca w kl.1a

mgr Maryla Sęk - wychowawca  w  kl.1b

mgr Sylwia Znojek - wychowawca w kl.1b (zastępstwo)

mgr Joanna Kotomska-Kopeć - wychowawca w kl.2a

mgr Kamila Marzec - asystent nauczyciela w kl.2a

mgr Milena Serwatka - wychowawca kl.3a

mgr Teresa Gałka - nauczyciel wspomagający w kl.3a

mgr Iwona Fiedkiewicz - wychowawca w kl. 3b
mgr Marcelina Czech - wychowawca w kl. 3c
mgr Milena Włodarczyk - wychowawca w kl. 3d
 

 

Język polski
mgr Zofia Bielecka
mgr Beata Bogusz
mgr Dorota Czarnecka
mgr Katarzyna Mojecka
Język angielski
mgr Ewa Białuch
mgr Dorota Łataś
mgr Dariusz Mroczek
mgr Agnieszka Koćmik
mgr Daria Kingdom
Język niemiecki
mgr Ewa Jamka
Język hiszpański
mgr Marzena Angielska
Matematyka
mgr Agnieszka Adydan

mgr Roman Bajor

mgr Marta Dibelka
mgr Jolanta Szarek
mgr Teresa Sawa
Wychowanie fizyczne
mgr Aneta Kulik
mgr Tomasz Strząbała
mgr Aneta Szpilska

mgr Bartłomiej Pióro

mgr Kmilla Sowińska vel Sawa

Zajęcia komputerowe/informatyka
mgr Cezary Bielenda

mgr Cezary Wróblewski

mgr Sławomir Dziarmaga

Historia/wos
mgr Zbigniew Czyż
mgr Agata Walkosz
Przyroda/geografia
mgr Justyna Misiak
mgr Małgorzata Drdzeń
Chemia/biologia
mgr Małgorzata Borowiecka
Fizyka
mgr Anna Szala
Zajęcia techniczne
mgr Cezary Bielenda
mgr Beata Jarosz
Plastyka
mgr Beata Jarosz
Muzyka
mgr Agata Walkosz
mgr Teresa Wójcik
EDB
mgr Marek Klimeczko
Religia
ks. Rafał Machlajewski
mgr Aleksandra Nyga
mgr Bernadeta Stępnik
Pedagog
mgr Barbara Makrenek

mgr Małgorzata Majta

Zajęcia rewalidacyjne
mgr Ewa Jamka

mgr Bernadeta Stępnik

mgr Małgorzata Łata

mgr Magdalena Sobura-Durma

Biblioteka
mgr Elżbieta Bielenda

mgr Elżbieta Lasota

mgr Ewa Białuch

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im.Henryka Sienkiewicza w Kielcach
    25-750 Kielce
    ul. Krzemionkowa 1
  • centrala (41) 36-76-167,
    fax (41) 36-76-948

Galeria zdjęć