Klasy 1 - 3

Zuzanna Chudzicka 2a

Zastępca przewodniczącego

Kinga Bazak 7b

OPIEKUNOWIE: Zbigniew Czyż, przy współpracy z Anetą Szpilską - opiekunką SU kl. 4-7

Samorząd Uczniowski jest organizacją powołaną przez uczniów, dla uczniów i złożoną z uczniów. Reprezentuje całą społeczność uczniowską z klas 0 - III i IV-VII.  Współpracuje z dyrekcją, nauczycielami, administracją szkolną, rodzicami, kołami zainteresowań, świetlicą szkolną oraz środowiskiem lokalnym. Współdecyduje również o życiu i pracy szkoły.

Do zadań członków SU jest  planowanie i współorganizowanie  konkursów, uroczystości szkolnych, apeli, przygotowanie gazetki dekoracyjnej. Zajmuje  się dekoracjami z okazji różnych świąt, uroczystości i imprez szkolnych, spotkań z ciekawymi ludźmi, ważnych wydarzeń w życiu szkoły, dba o zamieszczanie informacji na tablicy samorządowej. Spotkania Samorządu Uczniowskiego odbywać się będą raz w miesiącu.