Drodzy Rodzice,

Świetlica w naszej szkole pracuje w godzinach: 6.30 - 16.30

Kierownikiem  świetlicy jest mgr Elżbieta Lasota .

Wychowawcy: mgr Ewa Białuch, mgr Cezary Bielenda, mgr Kinga Dulewicz, mgr Teresa Gałka, mgr Beata Jarosz,   Małgorzata Łata, mgr Tomasz Sajnóg, mgr Agata Walkosz, mgr Teresa Wójcik, mgr Cezary Wróblewski .

Świetlica szkolna jest integralną częścią szkoły, wspiera ją w działaniach wychowawczo-opiekuńczych i dydaktycznych. Cała kadra zapewnia dzieciom fachową opiekę. Oferujemy różnorodne zajęcia, m.in.  plastyczne,  muzyczne, zabawy rekreacyjno-sportowe  tak, aby każdego dnia dzieci znalazły dla siebie coś ciekawego.

Proszę o dostarczenie podpisanej wyprawki dla dziecka na świetlicę do 13.10.2023 r.

- papier ksero (ryza)

- 3 bloki rysunkowe kolorowe

-farby plakatowe, pędzelki

- kolorowanki

- 5 klejów biurowych w tubie i 5 klejów biurowych w sztyfcie

- 3 plasteliny duże

- kubki jednorazowe min.20 szt.

- chusteczki jednorazowe-pudełko

- ręczniki papierowe - 3 szt.

- ozdoby do prac plastycznych (np. cekiny, piórka, koraliki, sznureczki)

- kredki ołówkowe

- pastele olejne lub suche

OBIADY

Wszystkim uczniom szkoły oferujemy bardzo smaczne i tanie obiady w cenie 5,50zł, które wydawane są od godziny 11.15 do 13.00. Obiady składają się z dwóch dań i deseru.

Uwaga Rodzice!

Wpłaty za obiady dziecka należy dokonywać do dnia 15 każdego miesiąca drogą elektroniczną na indywidualne konto ucznia. W tytule przelewu należy podać nazwisko i imię dziecka oraz szkołę i klasę, do której uczęszcza.
Informacja o miesięcznej kwocie do zapłaty za obiady umieszczana jest na stronie internetowej oraz tablicy informacyjnej przy stołówce.