Karta_zgloszenia_dziecka_do_swietlicy.pdf

Godziny pracy: 7.00 - 16.30
Kierownik świetlicy: mgr Dorota Wieloch
Wychowawcy:
Wychowankowie: dzieci oddziałów przedszkolnych w szkole oraz klas I-V

Nazwisko i imię

Piątek

Świetlica szkolna jest integralną częścią szkoły i wspiera ją w działaniach wychowawczo-opiekuńczych i dydaktycznych. Cała kadra zapewnia dzieciom fachową opiekę. Oferujemy różnorodne zajęcia, m.in.  plastyczne, geograficzno- przyrodnicze, zabawa z językiem hiszpańskim i sportowe, tak aby każdego dnia dzieci znalazły dla siebie coś ciekawego.

Rodzaj zajęć

Miejsce zajęć

Nauczyciel prowadzący

Zabawa z językiem hiszpańskim

Zajęcia plastyczne

Zajęcia rekreacyjno-sportowe

Zabawa z językiem angielskim

zajęcia geograficzno-przyrodnicze

Rytmika

Zapraszamy również na zajęcia dzieci z innych klas, które są obecne w świetlicy w wyżej wymienionych godzinach.

Wszystkim uczniom szkoły oferujemy bardzo smaczne i tanie obiady w cenie 3,80zł, które wydawane są od godziny 11.30 do 13.30. Obiady składają się z dwóch dań i deseru.

Uwaga rodzice!

Można dokonywać opłaty za obiady dziecka drogą elektroniczną na konto: 50 1050 1461 1000 0023 5339 8767 ING Bank Śląski.
W tytule przelewu należy podać nazwisko i imię dziecka oraz szkołę i klasę do której uczęszcza.
Wpłaty należy dokonać do dnia 10 każdego miesiąca.
Informacja o miesięcznej kwocie do zapłaty za obiady umieszczana będzie na stronie internetowej oraz tablicy informacyjnej przy stołówce. W przypadku, gdy uczeń ma zgłoszone odpisy za obiady należy pomniejszyć wpłatę o kwotę odpisu.
Informację o odpisach można uzyskać od wychowawcy świetlicy np. drogą telefoniczną (41 36-76-167, wew. 17).
Potwierdzenie wpłaty należy dostarczyć do kierownika świetlicy.