Zapytanie

Zapytanie ofertowe

Dyrektor SP nr 31 w Kielcach zaprasza wykonawców do składania ofert na sprzedaż i dostawę wirtualnego laboratorium wieloprzedmiotowego wraz z meblami dla 24 uczniów.:

Zapytanie_ofertowe(1).pdf

Termin nadsyłania ofert:13.12.2021r.

Zawiadomienie o wyborze oferty

Dyrektor SP nr 31 w Kielcach zaprasza wykonawców do składania ofert na wykonanie i montaż drzwi dymoszczelnych dzielących korytarze na odcinki krótsze niż 50 metrów. Szczegółowe warunki zamówienia:

SIWZ_drzwi_ppoz_____kopia.pdf

Zalacznik_nr_2.xlsx

Informacja o wyborze oferenta

SIWZ_drzwi.docx

Zalacznik_nr.2_.xlsx

Informacja o wyborze oferty.

Informacja_o_uniewaznieniu_zapytania_ofertowego.pdf

Zapytanie ofertowe na wykonanie pochylni dla niepełnosprawnych w budynku Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im.H.Sienkiewicza w Kielcach

Oferta - zał. nr 1

Projekt pochylni - zał. nr 2a