SP Nr 31

Nabór do kl. I

Zapraszamy rodziców dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Kielcach  do zapisu dziecka do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018.

Obwód SP Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. H. Sienkiewicza w Kielcach.:

całe ulice:

Alabastrowa, Barytowa, Bernardyńska, Biesak, Bursztynowa, Cynkowa, Diamentowa, Dolomitowa, Fosforytowa, Gajowa, Galenowa, Gipsowa, Grabinów, Grzybowa, Jagodowa, Kalcytowa, Karczówka - Klasztor, Kołłątaja, Kruszcowa, Kryształowa, Krzemionkowa, Malachitowa, Mineralna, Mokra, Ołowiana, Pallotyńska, Pirytowa, Podleśna, Stokowa, Świętej Barbary

części ulic :

Krakowska 37-237 (wszystkie), Podklasztorna od 65 do końca (wszystkie).

Dzieci spoza obwodu szkoły zostaną przyjęte, jeśli szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami.

Rodzice/opiekunowie prawni zobowiązani są do złożenia w szkole Karty zgłoszenia do klasy pierwszej (do pobrania poniżej) . Sekretariat szkoły czynny jest codziennie w godzinach 7.30 -15.30.

Do pobrania:

Karta_zgloszenia_do_kl.ISP_-_kandydaci_z_obwodu_szkoly_2017-18.pdf