Z życia klas 4

Turniej Badmintona

25 listopada odbył się Turniej Badmintona zorganizowany przez nauczycielki wychowania fizycznego we współpracy z Kuratorium Oświaty w Kielcach. Rozgrywki badmintona organizowane były z okazji Świętokrzyskiego Dnia Badmintona. Mogli w nich wziąć udział wszyscy chętni uczniowie Szkoły Podstawowej klas 4-6.

Dzieci rozgrywały mecze w swoich rocznikach: klasy 4, klasy 5, klasy 6. Na każdym poziomie zostało wyłonionych po trzech najlepszych zawodników. Uczniowie klasy 4 A w dużej liczbie zameldowali się do walki .

Uczestnicy :

Maja Kuroś, Maja Olczak, Zuzanna Niestój, Nikola Ksel, Kacper Radek, Radosław Kobylarz, Olaf Golda, Dawid Kieroński, Stanisław Ziętek, Mateusz Dobrowolski, Jakub Pasa.

Wszyscy dzielnie próbowali swoich sił, a ostatecznie II miejsce zajął - Kacper Radek, natomiast III miejsce przypadło w udziale Radkowi Kobylarzowi.

Uczniowie, którzy odpadali z rywalizacji, mogli dalej grać w badmintona obok boisk. W ten sposób przegrana rywalizacja nie była końcem zabawy. Uproszczone przepisy sprawiły, że żadne dziecko nie bało się grać, bo nie zna przepisów. Dzieci wyraziły chęć powtórzenia imprezy.

Każde dziecko otrzymało słodycze a najlepsi nagrody. Rozgrywki były dobrą zabawą, uczyły rywalizacji, dały pomysł na aktywne spędzenie czasu wolnego.

Aneta Kulik