Z życia klas 3

Dzień Bezpiecznego Internetu z klasą III C.

W dniu 22 lutego nastąpiło podsumowanie cyklicznej imprezy – Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku szkolnym była to już XIII edycja, która odbyła się pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze – jak chronić wizerunek, własność intelektualną i dane w sieci”.

W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu zostały podjęte różne działania, m.in. zajęcia edukacyjne, konkursy, gazetki ścienne, plakaty…. Nasza klasa włączyła się do proponowanych zadań, oczywiście z sukcesami.

I miejsce w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną  „Razem zmieniamy Internet” zajął Maciek Kuroś, a II miejsce – Oliwia Baliga i Patrycja Maciejewska. Natomiast Hania Marcinkowska i Piotrek Janik wykonali bardzo oryginalny plakat, który przedstawia dobre i złe strony Internetu. Można na nim poserfować – wirtualnie  po Internecie. Ten plakat reprezentuje cała naszą klasę i jest ozdobą korytarza szkolnego.

Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom umiejętności informatycznych i plastycznych!