Z życia klas 3

Laureaci konkursów w klasie III C

Koniec I semestru roku szkolnego 2016/1017 to czas wręczania nagród uczniom klas 0 – III biorącym udział w różnych konkursach.

W dniu 27 stycznia spotkaliśmy się na apelu, który zorganizował Samorząd Uczniowski. Tematem apelu było przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Pozmawialiśmy o tym, jak należy się bawić, aby te zabawy były wesołe, ale przede wszystkim bezpieczne.

A potem wręczenia nagród dokonał Pan Dyrektor. Laureatami konkursów zostali również uczniowie z naszej klasy.

1. Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. II miejsce: Oliwia Baliga, Parrycja Maciejewska.

2. Szkolny konkurs plastyczny „W świecie baśni i bajek”. II miejsce: Zuzanna Tarnowska.

3. Szkolny konkurs plastyczny „Zimowy pejzaż”. I miejsce: Maksymilian Jarzyński. Wyróżnienie: Oliwia Baliga, Patrycja Maciejewska, Magdalena Strzęp.

Cieszymy się z sukcesów naszych koleżanek i kolegów.

Dowiedzieliśmy się również, że reprezentantka naszej klasy – Hania Marcinkowska otrzymała ogólnopolskie wyróżnienie w konkursie „Alfik Matematyczny”. Uzyskała najwyższą ilość punków wśród uczniów z klas III z naszej szkoły. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w marcu. Gratulujemy Hani już teraz!