Z życia klas 3

Uroczystość wigilijno – noworoczna w klasie III C.

Nasze klasowe spotkanie opłatkowe nie mogło się odbyć  tradycyjnie, w ostatni dzień uczęszczania do szkoły przed świętami, ponieważ nasza pani wychowawczyni był chora
a i nas była mała „gromadka”, bo też chorowaliśmy.

Ale nic nas nie ominęło! W dniu 3 stycznia zorganizowane zostało spotkanie wigilijno – opłatkowe. To był wyjątkowo wzruszający dzień. Łamiąc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia, przede wszystkim zdrowia, uśmiechu i słońca w każdym dniu, wiary w swoje wiadomości i umiejętności oraz życzliwości osób bliskich. Życzyliśmy sobie też spełnienia marzeń w Nowym Roku, aby był szczęśliwy dla nas i naszych rodzin.

Do siego roku!