Z życia klas 3

Wigilia w klasie III A

Wigilia w naszej klasie upłynęła w rodzinnej, ciepłej atmosferze. Uroczystość tradycyjnie przygotowali  rodzice wraz z dziećmi. Uczniowie zaprezentowali świąteczny program artystyczny.

Podziwialiśmy taniec w wykonaniu Amelki, świąteczną piosenkę zaprezentowaną przez Judytę oraz wiersze recytowane przez pozostałe dzieci.

Przy dźwiękach kolęd łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. A potem odbył się poczęstunek przygotowany przez rodziców. Cieszyliśmy się, że tak wielu z nich uczestniczyło w naszej wigilii.

Dziękujemy wszystkim za ten wspaniały dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci.