Z życia klas 3

Mikołajki w IIID

Można powiedzieć, ze naszą klasę Święty Mikołaj obdarował nas dwa razy. Musieliśmy być naprawde grzeczni!

W poniedziełek 5 grudnia byliśmy w kręgielni. Taki miał plan Święty Mikołaj, żebyśmy się trochę poruszali, pograli drużynowo i świetnie się bawili. Udało się, było fantastycznie! Prezent bardzo nam się podobał! Następnego dnia, 6 grudnia przyszliśmy do szkoły nie spodziewając się już żadnych prezentów. Wiedzieliśmy, że nasz prezent od Świętego Mikołaja odberaliśmy wczoraj. Jednak niespodziewanie Pani nam powiedziala, że Mikołaj postanowic dac nam jeszcze po dribnym upominku! Była to porządna torba słodyczy! Takie podwójne mikołjaki mogłyby być co rok :)!