Z życia klas 3

Klasa III C w Konkursie Pieśni Patriotycznej

W dniu 14 października Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs Pieśni Patriotycznej dla uczniów klas 0 – III. To już druga impreza, po Osiedlowym Marszu Niepodległości,  dla dzieci z klas młodszych związana z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Naszą klasę godnie reprezentowały Oliwa Baliga i Patrycja Maciejewska. Dziewczynki zaśpiewały oryginalną pieśń „Dziewczyna z granatem” z filmu „Czas honoru”. Były ubrane w charakterystyczne stroje z czasów II wojny światowej z rekwizytami. Śpiewając, przedstawiły również krótką inscenizację, zgodną z tekstem pieśni.

Gratulujemy udanego występu i życzymy naszym zdolnym piosenkarkom dalszych sukcesów artystycznych.