Z życia klas 3

Spotkanie z pedagogiem w klasie IIIc

W dniu 20 września zaprosiliśmy do naszej klasy panią pedagog, Małgorzatę Majtę. Chcieliśmy z panią porozmawiać na temat „Na czym polega praca pedagoga szkolnego?” Pomysł spotkania powstał po przeczytaniu wywiadu z  pedagogiem z naszego szkolnego podręcznika do języka polskiego.

Pani wychowawczyni jako zadanie domowe zadała nam napisanie pięciu pytań do pani pedagog związanych z jej pracą. Potem pytania zostały ułożone w grupy tematyczne. Przedstawiciele Samorządu Klasowego: Hania Marcinkowska, Nadia Koralewska, Madzia Strzęp i Patryk Chmiel przedstawili je pani pedagog.

Okazało się, że niektóre pytania dla naszego miłego gościa były zaskakujące, ale pani Małgosia poradziła sobie doskonale. Udzieliła nam wyczerpujących odpowiedzi, my również byliśmy zaskoczeni jak wielu obowiązkom musi podołać pedagog szkolny.

To były bardzo pouczające zajęcia, teraz wiemy, że pani Małgosia pomoże nam rozwiązać każdy problem!