Z życia klas 3

Klasa IIIc wita w nowym roku szkolnym.

Uczniowie klasy IIIc z wychowawcą, panią Bożeną Nowak serdecznie witają w nowym roku szkolnym. Szczególnie serdecznie witamy klasę I i „ szkolne” zerówki. Pozdrawiamy nauczycieli z nadzieją na celujące oceny ze wszystkich przedmiotów.

Czekają na nas nowe obowiązki . Dowiemy się o wielu interesujących wydarzeniach, poznamy ciekawe informacje. Będziemy obserwować i eksperymentować. Zdobędziemy wiedzę z różnych dziedzin nauki. Będziemy brać udział w uroczystościach klasowych i szkolnych oraz wspaniale bawić się ze wszystkimi koleżankami i kolegami z klas I – III.  Obiecujemy, że będziemy bawić się bezpiecznie!

Czekamy na nowe wyzwania w klasie III, postaramy się, aby wszystkie zostały zrealizowane!