Z życia klas 3

Karnawałowy Festiwal ciast i wypieków.

Trzeciego lutego klasa 3b wraz z wychowawcą panią Marylą Sęk zorganizowała Karnawałowy Festiwal ciast i wypieków. Było bardzo słodko i pysznie.

Uczniowie wraz z rodzicami stanęli na wysokości zadania. Każdy uczeń tego dnia miał za zadanie przynieść przygotowane przez siebie z pomocą rodziców pyszności. Takiej uczy nie powstydziliby się najlepsi cukiernicy w kraju! Na stołach zawitały pyszne ciasta od klasycznych jabłeczników począwszy po pyszne serniki pod różnymi postaciami. Karnawałowe frykasy typu faworki czy babeczki znikały ze stołów w mgnieniu oka. Znalazły się w menu także wypieki dla cukrzyków i były naprawdę pyszne! To był wspaniały dzień dla uczniów klasy 3b, którzy po obfitym posiłku wraz z panią Marylą spalali kalorie na balu karnawałowym.