Z życia klas 3

Magiczny wieczór andrzejkowy w klasie 3 C.

Andrzejki to wieczór wróżb, które odbywają się w nocy z 29 na 30 listopada - w wigilię świętego Andrzeja. Zgodnie z tradycją właśnie 29 listopada dzieci mogły poznać swoją przyszłość.

Rodzice przygotowali wiele różnorodnych wróżb: dzieci mogły poznać zawód, jaki będą wykonywać w przyszłości, jakie imię będzie mieć ich miłość, kto pierwszy pozna swoją wybrankę.  W tym dniu nie mogło zabraknąć ciasteczek z wróżbą oraz lania wosku przez klucz. Wróżby uatrakcyjniły zabawy z rodzicami i tańce przy muzyce oraz kolorowym oświetleniu przygotowanym przez Pana Filipa Kryczkę.  Na zmęczonych zabawą czekał słodki poczęstunek. Dzieci i wychowawczyni bardzo dziękują rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie wróżb i poczęstunku. To dzięki Państwa pomocy  ten wieczór był magiczny i wyjątkowy.