Z życia klas 3

Klasa IIIa w Filharmonii Świętokrzyskiej

Co nas wzruszyło? Co nas zachwyciło? Czego się nauczyliśmy?

Wiele wrażeń związanych z udziałem w mikołajkowym koncercie zachęciło do podzielenia się swoimi odczuciami. Wychowawczyni ogłosiła konkurs na najciekawszą notatkę. Każda praca była wyjątkowa, zawierała wszystkie elementy i konkurs nie został rozstrzygnięty, bo trudno zdecydować, która praca jest najlepsza. Wszyscy uczniowie otrzymają skromne upominki.

….3 grudnia nasza klasa pojechała do filharmonii na koncert mikołajkowy pt. „Z wizytą u ciotki Polifonii”. Koncert opowiadał o szesnastoletniej córce króla – Melodii, która kochała muzykę… …Wzruszyło mnie jej wejście. Była ubrana w piękną suknię i zagrała na swoich skrzypcach. Jej gra urzekła wszystkich. Łagodna, spokojna muzyka zachwyciła słuchaczy. Ten koncert był wspaniały i powinniśmy częściej na takie jeździć. (Kinga Jarząb)

…Wzruszyła mnie historia królewny Melodii, a także muzyka i piękne zdjęcia, które były pokazywane podczas koncertu….. (Iza Wasiak)

… Podobały mi się efekty świetlne, kiedy muzycy grali piękno i zło burzy”… (Ania Średnicka)

…Bardzo podobał mi się koncert, dawne stroje i muzyka. Wzruszył mnie pierwszy koncert królewny Melodii …. (Milena Stachurska)