Z życia klas 1

10 listopada obchodziliśmy w szkole Narodowe Święto Niepodległości.

Uczniowie klas 0-3 wykonali flagi Polski i kotyliony w barwach narodowych. W klasach odbyły się lekcje przybliżające dzieciom temat niepodległości i ważność tego święta dla każdego Polaka. Na dzień 10 listopada zaplanowany był marsz osiedlowy, aby podkreślić symbolikę tego dnia i radość świętowania. Przez niesprzyjające warunki pogodowe marsz osiedlowy został zastąpiony symbolicznym przemarszem najmłodszych uczniów korytarzami naszej szkoły. Młodzi Polacy poprzez zabawę w robienie flag i kotylionów w biało-czerwonych barwach oraz marsz z symbolami narodowymi mogli włączyć się w obchody Święta Niepodległości.

12 listopada dzieci klas 0-3 wzięły udział w apelu związanym ze Świętem Niepodległości i akademii przygotowanej przez uczniów klas najmłodszych. Przy okazji apelu Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla dzieci, które wzięły udział w konkursach plastycznych „Jesienny bukiet” i „Kolorowa jesień”.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!