Z życia klas 1

Wszystkie Kolory Świata

Projekt  prowadzony przez Szkolne Koło Wolontariatu „Wszystkie kolory świata” to projekt, który ma na celu zbiór funduszy na szczepienia dla dzieci z Angolii. Po przeprowadzonych lekcjach , mających na celu wprowadzenie do tematu, każda z klas podjęła się uszycia laleczki, która następnie była licytowana przez rodziców i zaproszonych gości.

Klasa 1a przekazała 2 laleczki, które zostały uszyte przez najzdolniejsze klasowe  babcie  - Panią Olę – babcię Patryka oraz Panią  Krystynę - babcię Franciszka.  Nieliczna , ale prężnie działająca grupa przedstawicieli rodziców wylicytowała łącznie 3 laleczki. Wychowawca bardzo dziękuje za okazaną pomoc i zaangażowanie.