Z życia klas 1

Pierwszoklasiści wzięli udział w akcji organizowanej przez "Echo Dnia"

Pierwszoklasiści wzięli udział w akcji „Pierwszaki zdrowo i bezpiecznie do szkoły 2015/2016”.

Spotkanie pierwszoklasistów odbyło się w Galerii „Korona”. To tam na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Dzieci spotkały się z jeżem Edkiem, pielęgniarką, ratownikami PCK, policjantami i strażakami. Wszyscy opowiadali o swoim zawodzie i przekazywali dzieciom wiele ważnych informacji. Głównym celem tego przedsięwzięcia było przekazanie dzieciom najważniejszych wiadomości na temat bezpieczeństwa i zdrowego oraz higienicznego stylu życia. Po wspólnej zabawie każda klasa została zaproszona do zrobienia zdjęć, które ukażą się w grudniu w dzienniku „Echo Dnia”.

Spotkanie zakończyła wizyta w Multikinie, gdzie dzieci obejrzały bajkę pt.: „Parauszek”.