Z życia klas 1

Walentynkowy dzień w klasie 1 c

Dzień Zakochanych to czas, w którym okazujemy  swoje uczucia tym osobom, które kochamy. Dzieci jak nikt inny chcą się dzielić tymi największymi uczuciami z najbliższymi.

Uczniowie klasy 1 c również pamiętali o Święcie Zakochanych. W piątek przed Walentynkami dzieci rozmawiały na temat dnia, w którym obdarowuje się ukochane osoby drobnymi upominkiami, czyli tzw. „walentynkami”. Dzieci opowiadały o przyjaźni i miłości. Każde z dzieci zrobiło walentynkę dla bliskich sobie osób, rodziców, dziadków kolegów lub koleżanek. W poniedziałek dzieci otrzymały pocztę walentynkową i każde z nich mogło cieszyć się z otrzymanego upominku. Wśród kolorowych kartek  były także walentynki dla Pani smiley.To był miły dzień, który wywołał u wszystkich uśmiech na twarzy.