Z życia klas 1

Jasełka i warsztaty świąteczne w klasie 1 c

Klasa 1 c po raz kolejny zorganizowała Jasełka i warsztaty plastyczne dla swoich najbliższych.

Wśród gości byli dziadkowie, rodzice, rodzeństwo i inne bliskie osoby. To dla nich uczniowie wspaniale przedstawili historię narodzin Jezusa. Poza  Świętą Rodziną dzieci wcieliły się w role pasterzy, aniołów i dzieci z różnych krańców świata. Podczas występu wspólnie śpiewaliśmy polskie kolędy i pastorałki. Występ uwieńczyły wspólne życzenia podczas łamania opłatkiem. Po występie dzieci  wraz z rodzicami udali się na poczęstunek i rodzinne warsztaty plastyczne. Tym razem do ozdobienia były gipsowe szopki i świeczniki.  Wszyscy z wielkim zapałem dekorowali swoje figurki.Klasowe spotkanie wigilijne to piękna świąteczna tradycja, którą należy powtarzać co roku.