Z życia klas 0

Dzień Dziecka w klasie 0”A”

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od podróży autobusem linii 110 na plac zabaw. Jechaliśmy przez całe miasto podziwiając nasze urokliwe Kielce.

Gdy dotarliśmy na miejsce najpierw zjedliśmy śniadanie, jednocześnie   badaliśmy wzrokiem cały obiekt. Śniadanie zostało zjedzone wyjątkowo szybko! Ruszyliśmy do zabawy! Było dużo śmiechu, biegania od sprzętu do sprzętu. Każdy coś dla siebie znalazł. Wszystkie huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie zostały wypróbowane. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Tam czekał na nas obiad, podwieczorek, cukierki, batoniki, dyplomy . Super niespodziankę przygotowali dla nas rodzice – przyrząd do robienia baniek. Musieliśmy szybko wypróbować. Po chwili niebo nad naszą szkołą zamieniło się w chmurę bańkową. Ale to nie wszystko, z życzeniami  i prezentem przyszła do nas Pani Ala. Ozdabialiśmy szybę okna żelkowymi usteczkami. Na zakończenia dnia wybraliśmy się w wielką podróż Bolka i Lolka oglądając film animowany. Wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że to najpiękniejszy dzień w roku.