Z życia klas 0

Prezentacja książeczek w 0a.

Dzieci przez kilka dni marca prezentowały swoje ulubione książeczki. Jedną z nich wybraliśmy do wspólnego czytania. To książka  Katarzyny Zychli pt. „Bardzo mała dziewczynka i bardzo duży miś”.

Codziennie pod koniec dnia poznawaliśmy przygody Marty i jej misia Maurycego. W piątek 24 marca pożegnaliśmy się z naszymi ulubionymi bohaterami książki. Było nam troszkę smutno, bo czytając książeczkę staliśmy się również jej bohaterami. Postanowiliśmy narysować rysunki, by dłużej pamiętać wspaniale przygody Marty, Weroniki, i  małego misia. Ciekawe, jaką książeczkę rozpoczniemy czytać od poniedziałku? Zachęcamy wszystkich do czytania. Dzięki książkom poznajemy świat, przeżywamy wspaniałe przygody, dowiadujemy się ciekawych rzeczy.