Z życia klas 0

Dzień Kobiet w 0a

Świętujemy Dzień Kobiet! Z samego rana złożyliśmy życzenia naszej Pani. Potem chłopcy złożyli życzenia koleżankom.

Dziewczynek w tym dniu było jak na lekarstwo. Życzymy chorym koleżankom szybkiego powrotu do zdrowia. Taka sytuacja wróży, że Dzień Kobietw naszej grupie potrwa jeszcze kilka dni. Wracając do świętowania… Chłopcy złożyli koleżankom życzenia, wręczyli podarunki i dużo słodkości. Dziewczynki dostały piękne kołnierzyki, które będą zakładać na szkolne uroczystości. Po klasowych uroczystościach ruszyliśmy w poszukiwaniu Kobiet w naszej szkole. Rozpoczęliśmy od naszej Pani Dyrektor, która doceniła naszą pracę, podziwiała nasze korale i włożyła korale! Nauczycielki, Panie Woźne, Kucharki zostali również obdarowane naszymi koralami. Nie zapomnieliśmy też o małych kobietach czyli naszych koleżankach. W imieniu grupy Kuba składał im życzenia i częstował cukierkami. To był miły dzień nie tylko dla płci żeńskiej.