Z życia klas 0

Śniadanie daje moc w Oa

8 listopada przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc. Wspólnie
z Rodzicami przygotowaliśmy pyszne śniadanie.

Były myszki z jajek, kanapki, sok wieloowocowy i warzywny, warzywne szaszłyki, serek ze szczypiorkiem i rzodkiewką, jajeczne łódeczki, pomidory oraz papryka faszerowane serkiem. Same zdrowe produkty!!!
W tym dniu również przypominaliśmy sobie, które produkty są zdrowe i dlaczego? Nauczyliśmy się perfekcyjnie myć ręce. Nie zabrakło piosenek o warzywach i higienie. Swoimi przekąskami poczęstowaliśmy panią dyrektor, nauczycieli i pracowników szkoły.
W tym dniu mogliśmy podziękować naszym paniom kucharkom za pyszne obiadki częstując je naszymi kulinarnymi przysmakami.