Z życia klas 0

Koncert "Odkrywamy Amerykę"

Dnia 25 września 2015 roku odbył się pierwszy z cyklu dziesięciu zaplanowanych koncertów  w wykonaniu muzyków z filharmonii  świętokrzyskiej pod tytułem „Odkrywamy Amerykę”.

W koncercie uczestniczyły  klasy  0 - III. Hity muzyki rodem z Ameryki pozwoliły uczniom poznać gatunki muzyczne, takie jak jazz ,  rock n’ roll, country oraz pozwoliły na świetną zabawę taneczno – rytmiczną przy amerykańskich piosenkach dla dzieci („Old mac Donald ” i innych). Pierwszą grupą uczniów zaproszoną do tańca i zabawy była grupa uczniów ze szkolnej „zerówki”.  Jak widać na zamieszczonych fotografiach – rośnie pokolenie zdolnych tancerzy i muzyków.

Na kolejne koncerty czekamy z niecierpliwością!