Z życia klas 0

Dzień Chłopaka

Dnia 30 września 2015 r. w oddziale 0 odbyło się uroczyste świętowanie Dnia Chłopaka.

Z tej okazji dziewczynki  własnoręcznie wykonały medaliony  „ SUPER FACET”, którymi obdarowały naszych młodych Panów już na początku uroczystości.  Nasze księżniczki dały również popis umiejętności recytatorskich i wokalnych, gdzie  po wierszyku na cześć męskiego grona odśpiewały  kolegom „Sto lat!”. Lecz na tym nie koniec było atrakcji- kobietki obdarowały chłopców drobnymi, ale trafionymi w męski gust  upominkami, a pani dodatkowo osłodziła dzień wszystkim dzieciom. Impreza zakończyła się mini – dyskoteką, na której „zerówkowa młodzież” pląsała przez kolejną godzinę w rytm przedszkolnych przebojów.

Po zakończeniu uroczystości wszystkie dzieci pytały, kiedy następna okazja do świętowania. Już niedługo…