Z życia klas 0

„Wiosenna Nutka” z klasą 0A.

W dniu 16 kwietnia odbył się konkurs piosenki ‘Wiosenna Nutka” dla dzieci z naszego „szkolnego przedszkola” i zerówek szkolnych. Celem konkursu była popularyzacja piosenek o tematyce wiosennej  oraz rozwijanie wrażliwości i wyobraźni muzycznej dzieci. Występy były oceniane w dwóch kategoriach: soliści i zespoły oraz w dwóch grupach wiekowych.

Naszą klasę reprezentowały solistki. Maja Cholewińska zaśpiewała piosenkę „Uśmiechnięta wiosna”, a Maja Pecel -  „Wiosna w błękitnej sukience”. Jury oceniało: dobór repertuaru, interpretację utworu i ogólny wyraz artystyczny. Dziewczynki zaprezentowały się fantastycznie.

Nasze uzdolnione wokalistki zostały laureatkami konkursu i zajęły miejsca na „muzycznym podium”. Maja Pecel zdobyła II miejsce, a Maja Cholewińska zajęła III miejsce.

Gratulujemy naszym klasowym artystkom udanego występu i życzymy dalszych sukcesów!