Hola Amigos!

Wszyscy wiemy, że znajomość języków obcych to w dzisiejszych czasach jedna z kwestii priorytetowych. To swego rodzaju klucz i przepustka do innego, często lepszego życia, wielkiego świata. Obecność języków obcych w kształceniu dzieci ma niebagatelne znaczenie, a wczesna edukacja stoi bezpośrednio za językowym sukcesem.

Wychodząc naprzeciw temu stwierdzeniu, nasza świetlica organizuje szereg językowych zajęć dla najmłodszych. Pod przewodnictwem pani Marzeny Angielskiej nasi podopieczni odbywają kilka razy w tygodniu podróże do słonecznej Espanii. Zajęcia cieszą się ogromną popularnością a hiszpańskie „Ola! Como estas?” słychać w świetlicy coraz częściej.  Z racji obchodów Tygodnia Języków Obcych, na ostatnich zajęciach dzieci poznawały bliżej kulturę Hiszpanii, jej położenie geograficzne a także wykonywały pracę plastyczną w postaci flagi.