Ogólnopolski Tydzień Kariery

Kim chciałbyś być w przyszłości? Jaki zawód najbardziej cię interesuje? Na te pytania próbowali odpowiedzieć uczniowie świetlicy naszej szkoły podczas zajęć zorganizowanych przez Annę Lesiak-Nowak w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Najważniejszym zadaniem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery dla uczniów z naszej świetlicy było tym razem wykonanie kolorowych rysunków, pokazujących różne zawody. Uczniowie sami wybierali sobie temat kolorowanki, więc na korkowej tablicy pojawiły się wizerunki strażaka, nauczycielki, kucharki i innych.Oprócz rysunków uczniowie rozwiązywali krzyżówki, rebusy i zagadki dotyczące różnych zawodów.