Światowy Dzień Czekolady w Świetlicy

,,Życie jest jak pudełko czekolady,
                                                                          Nigdy nie wiadomo, na co się trafi.”

Forrest  Gump

12 kwietnia  br. obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady.  Z tej okazji  uczniowie wykonali gazetkę ścienną. Poznali tajniki produkcji i pochodzenie tego  słodkiego przysmaku. Obejrzeli prezentację  multimedialną ,,Jak powstaje czekolada?”. Ponadto dzieci wzięły udział w konkursie  na rozpoznawanie smaków czekolady. Wszyscy bezbłędnie wykonali zadanie. Na zakończenie wspólnie zatańczyliśmy układ taneczny do piosenki ,,  Chocolate, choco, choco…”. Piątek był dla nas bardzo słodkim dniem.  Już teraz wszyscy czekamy na przyszłoroczny Dzień Czekolady.