Konkurs Bezpieczna świetlica

5.10. 2016r. w naszej świetlicy gościliśmy Panią Iwonę Stefańską - pedagoga z MPPP w Kielcach i Panią Małgorzatę Majtę, pedagoga z naszej szkoły. W ubiegłym tygodniu dzieci  projektowały piktogramy, które przypominać im miały o bezpiecznym zachowaniu  w świetlicy. Najciekawsze prace znalazły się na wystawie w sali i ocenione zostały przez całą społeczność świetlicową.

Najbardziej spodobały się dzieciom znaki interpretujące hasła: Dużo się uśmiechaj!, Nie biegaj!, Nie krzycz!, Pomagaj młodszym!

Dziś nastąpiło podsumowanie konkursu, omówiono jeszcze raz zasady prawidłowego zachowania, wręczone zostały też drobne upominki. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy!