13 Międzyświetlicowy Konkurs Piosenki

14. 04.2016r. w świetlicy szkolnej działającej przy ZSO nr 6 na ul. Leszczyńskiej w Kielcach, miał miejsce trzynasty juz Międzyświetlicowy Konkurs Piosenki "Witajcie w naszej bajce".

Naszą szkołę reprezentowała Weronika Warzecha, uczennica kl. IIA, która udała się na konkurs pod opieką pani Katarzyny Gad. Weronika wystąpiła z utworem "Kaczka dzwaczka", przebrana  przy tym za piękną,żółtą, tutułową kaczkę. Dziewczynka zdobyła 3 miejsce.

Konkurs przebiegał w przyjaznej atmosferze zabawy, nie rywalizacji. Dzieci ze szkolnej świetlicy przy ZSO 6, przygotowały bardzo interesujący program artystyczny wokalno- taneczny, który otwierał konkurs.Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bowiem poziom konkursu był bardzo wysoki. Organizatorzy postarali się by każde dziecko poczuło się równe i wyjatkowe.Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek, jak i jednakowe nagrody.Na koniec konkursu wszyscy uczestnicy zaśpiewali wspólnie, tak lubianą przez dzieci, piosenkę "Mam tę moc".

To był iście bajkowy koncert!

Gratulujemy naszej Weronice!