Szkoła promująca zdrowie - zdrowy styl życia

Turniej minisiatkówki

Reprezentacja dziewcząt klas V i VI uczestniczyła w pierwszym turnieju minisiatkówki organizowanym przez Wydział Edukacji, Kultury i Sportu.

Turniej rozpoczął się 5 listopada 2015 r. Dziewczęta rywalizowały w dwu kategoriach: rocznik 2004 w składzie: Kinga Bazak, Kinga Dzięgielewska, Karolina Koperek, Karina Hawryszko, Klaudia Kozioł oraz rocznik 2003 w składzie: Julia Nowak, Karolina Zalewska, Amelia Kupis, Zuzanna Chudzicka, Karolina Dzięgielewska, Gabriela Piotrowicz. Tym razem dziewczętom nie udało się zająć czołowych miejsc, jednak zapowiedziały, że czas do następnego turnieju spędzą na ćwiczeniach. W ten sposób postarają się zrewanżować i zająć lepsze miejsca. Opiekunem zespołu jest Aneta Kulik.