Szkoła promująca zdrowie - zdrowy styl życia

Szkolna zumba

Uczniowie gimnazjum mieli okazję w bardzo nietypowy sposób zrelaksować się i sprawdzić własne możliwości. Zamiast godziny wychowawczej w małej sali gimnastycznej odbyły sięwarsztaty taneczne.

Po krótkiej rozgrzewce i „rozciągnięciu się” prowadząca warsztaty zaproponowała układ choreograficzny do przeboju Donatana i Cleo „ My Słowianie”. Warsztaty odbyły się 15 kwietnia 2016 r. To była naprawdę przednia zabawa, choć nie wszyscy przyłączyli się do tańczących. Trzeba przyznać, że taniec uczy koordynacji ruchowej i trenowany systematycznie podnosi kondycję. Będzie można to sprawdzić, bo Pani prowadząca zaproponowała chętnym cykliczne zajęcia w naszej szkole.
Warto skorzystać!