Szkoła promująca zdrowie - zdrowy styl życia

Halowe Mistrzostwa Kielc Wieloboju LA

Reprezentacja Gimnazjum nr 15 od stycznia 2016 roku do kwietnia 2016 uczęszczała na Halowe Mistrzostwa Kielc Wieloboju LA zorganizowane przez Kielecki Klub Lekkoatletyczny
i Urząd Miasta Kielce.

Reprezentacja:

Klaudia Jakubowska

Oliwia Grzywacz

Paweł Sowa

Kamil Ostrowski

Łukasz Chatys

Wiktor Domagała

Łukasz Moskwa

Uczniowie startowali w czterech konkurencjach będących całością wielobojuLA, aby walczyć o końcowy finał musieli uczestniczyć w minimum czterech zawodach. Końcowy wynik to suma punktów zdobytych we wszystkich konkurencjach w pięciu najlepszych wielobojach.
Wszyscy uczniowie podjęli trud rywalizacji z innymi kieleckimi szkołami. Do finału mistrzostw lekkoatletycznych dostała się uczennica klasy I b Klaudia Jakubowska. Uczennica zajęła 20 miejsce pośród wszystkich startujących zawodniczek.

Galreia zdjęć