Wizyty studentek z Hiszpanii w naszym przedszkolu

W ramach realizacji projektu ERASMUS+ w którym studenci mogą wyjeżdżać na studia oraz na praktyki w przedsiębiorstwach, organizacjach albo instytucjach działających w innych krajach uczestniczących w programie, gościliśmy w najstarszej grupie przedszkolnej studentki z Hiszpanii, które na co dzień studiują na Uniwersytecie w Cordobie a w ramach wymiany studiują na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Podczas zajęć w naszym przedszkolu studentki wspierały proces nauki języka angielskiego, współorganizowały ciekawe zajęcia plastyczne oraz uczestniczyły w uroczystościach organizowanych w naszym przedszkolu.