Przedszkole przy SP nr 31 w Kielcach

Pragniemy Państwa poinformować, że dnia 1 września 2017 r. rozpoczęło działalność przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Kielcach w ramach projektu unijnego "Wysoka Jakość Edukacji Przedszkola - Lepszy Start w Życie".

Zajęcia prowadzone są  dla dzieci w wieku 3-6 lat, z podziałem na 4 grupy.

Przedszkole czynne jest codziennie za wyjątkiem sobót i niedziel w godzinach 630 - 1630. W tych godzinach pobyt dziecka w roku szkolnym 2017/2018 jest nieodpłatny, z wyjątkiem posiłków zadeklarowanych w umowie.

Koszt posiłków:

- śniadanie + obiad + podwieczorek   -  6,30 zł.

- śniadanie + obiad   -   5,00 zł.

Projekt realizowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Poddziałania 8.3.6 Wzrost jakości edukacji ogólnej – ZIT – Upowszechnianie i wzrost jakości edukacji przedszkolnej.