I miejsce Oliwii Paluch w konkursie bibliotecznym „Mój ex libris”

22.05.2018 r. w SP nr 7 w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie IV Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Mój ex libris”. Spośród 129 prac, komisja konkursowa w składzie: Mariusz Stec – z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, Edyta Grabowska – z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, Mirosław Piątkowski z Samorządowego Ośrodka Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli, przyznała I miejsce Oliwii Paluch w kategorii klas 4-6 SP.

Wyróżnienie otrzymała również Dominika Jąkalska w kategorii klas 7 oraz gimnazjalnych. Opiekunem laureatów była Elżbieta Bielenda nauczyciel bibliotekarz.

Wszystkie prace plastyczne (18 sztuk) wykonane przez naszych uczniów na ww. konkurs, będą reprezentowały szkołę podczas wystaw w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej oraz Bibliotece Miejskiej.

Zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy.