3a laureatem nagrody głównej Ogólnopolskiego Konkursu...

Klasa 3a została laureatem nagrody głównej Ogólnopolskiego Konkursu „Pora na pomidora, czyli jak tu nie kochać polskich warzyw i owoców”.  Organizatorem konkursu jest International Consulting sp. z o.o.  siedzibą w Warszawie prowadzonym na zlecenie i w związku z kampanią informacyjną przez Federację Branżowych Związków Producentów Rolnych i finansowaną ze środków funduszu Promocji Owoców i Warzyw.

Celem konkursu było promowanie walorów odżywczych i zdrowotnych polskich warzyw i owoców oraz zachęcanie do ich regularnego jedzenia. W zwycięstwie pomogli nam koledzy

i koleżanki z klas 0 -3 wraz z nauczycielami, którzy wzięli czynny udział w zorganizowanym happeningu i warsztatach kulinarnych. Nagrodą główną w tym konkursie jest 3 dniowy wyjazd do Poronina na zieloną szkołę połączoną z warsztatami kulinarnymi. Wyjazd zaplanowany jest na 11-13 kwietnia 2016r. W ramach programu edukacyjnego na zielonej szkole odbędą się warsztaty "Warzywa i owoce na wesoło”, w których dzieci będą przygotowywać szejki, szaszłyki i lody. Zorganizowane będzie kino mądrych bajek. W programie również planowana jest wycieczka do perfekcyjnego gospodarstwa, ale szczegółowy program będzie zależał od kwietniowej pogody.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z happeningu  w zakładce  aktualności klas 0-3.