Z życia klas III

Jaką wybrać szkołę ponadgimnazjalną? Może „Informatyk”

Wszyscy wiemy, że informatyka jest jedną z dziedzin, które w ostatnich czasach bardzo dynamicznie się rozwijają. Specjaliści w tym zawodzie są bardzo poszukiwani na rynku pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą, ponieważ w związku z coraz większą informatyzacją techniki komputerowe są wykorzystywane w firmach z prawie każdej branży. Dlatego też młodzież wybierając szkołę ponadgimnazjalną często ma na uwadze ten kierunek.

W piątek 18.05.2018 przedstawiciele kieleckiego „Informatyka” – nauczyciele i uczniowie przedstawili uczniom klas trzecich ofertę edukacyjną swojej szkoły. Opowiedzieli, jak wygląda nauka, wyjaśnili na czym polega praca informatyka, teleinformatyka i innych specjalistów kończących tą szkołą. Na zakończenie odbył się mini-quiz, a zwycięzcom wręczono drobne upominki.
Kto wybierze tą szkołę?
Z pewnością jest nad czym myśleć :)