Z życia klas III

Egzaminy próbne

W dniach 5-7.12.2017 w całej Polsce odbyły się próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem. Również nasi trzecioklasiści mieli okazję przetestować swoją wiedzę z historii, WOS-u, języka polskiego, przedmiotów przyrodniczych, matematyki i języków obcych. Sami mogą ocenić, nad czym jeszcze należy popracować.

Prawdziwe egzaminy gimnazjalne zostaną przeprowadzone w dniach 18-20 kwietnia 2018. Dodatkowe terminy egzaminów planowane są na dni 4-6 czerwca. Więcej o egzaminach gimnazjalnych można dowiedzieć się na oficjalnej stronie CKE.
Dodatkowo w środę 6 grudnia tuż przed wejściem na salę egzaminacyjną uczniowie zostali obdarowani … mikołajkami, tak na osłodę w tych trudnych dniach :)