Dzień Chłopaka w klasach 2

Tak jak obchodzimy Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Kobiet, tak i Dzień Chłopaka ma w kalendarzu swoje miejsce. W Polsce ten dzień obchodzony jest 30 września.

Święto popularne głównie wśród nastolatków, uczniów i studentów. W każdej klasie naszej szkoły odbyły się spotkania, na których dziewczyny składały życzenia swoim kolegom. Chłopcy otrzymywali także drobne prezenciki, niektóre śmieszne, zabawne a niektóre całkiem smaczne : były bańki mydlane, fantazyjne lizaki, słodkie medale, pizza i smaczny tort. Chłopcom dedykowane były również okolicznościowe piosenki.

ten wyjątkowy dzień sprzyjał także integracji. W klasach drugich wychowaczynie przygotowały mały QUIZ o klasie, z którego wszyscy dowiedzieli się np. kto ma kartę rowerową, kto ma drugie imię, kto rodzeństwo itp.

Trzeba przyznać, że bardzo przyjemnie rozpoczął się ten weekend!!!