Aktualności - gimnazjum

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

22 grudnia 2016 roku to nasz ostatni dzień w szkole przed przerwą świąteczną. Czuć już niezwykłą atmosferę zbliżających się świąt. Szkoła pięknie udekorowana, na korytarzach żywe, pachnące choinki.
W szkolnej auli odbył się świąteczny program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły podstawowej.

Przedstawienie to oplecione zwyczajami, tradycjami i wierzeniami przybliżyło nam ten magiczny czas. Następnie gimnazjalistki zaprosiły zebranych do wspólnego kolędowania. Nasze piękne polskie kolędy zaśpiewali wszyscy zgromadzeni na auli uczniowie. Do wspólnego śpiewu dołączyli również nauczyciele.
Na zakończenie życzenia świąteczne dla nauczycieli, pracowników szkoły i wszystkich uczniów oraz ich rodzin przekazała dyrektor szkoły Pani Marta Dibelka. Z ciepłymi słowami zwrócił się także nasz ksiądz Rafał Machłajewski.