Aktualności - gimnazjum

Mamy I miejsce w grze miejskiej Europejski Dzień Języków!

Z radością mamy przyjemność poinformować, że nasza drużyna, która tydzień temu wzięła udział w okolicznościowej grze miejskiej Europejski Dzień Języków zdobyła zaszczytne I miejsce !!!

Dziewczyny dzielnie reprezentowały naszą szkołę, a przy okazji dobrze się bawiły. W środę 28.09.2016 w OMPiO nastąpiło uroczyste wręczenie nagród, którego dokonał świętokrzyski kurator pan Kazimierz Mądzik i dyrektor SODMiDN pani Elżbieta Czerwonka. Wśród nagród, które otrzymała nasza drużyna znalazły się nowoczesne laptopy z praktycznym pokrowcem oraz książki dot. żołnierzy wyklętych. Już samo zwycięstwo sprawiło dziewczynom wiele radości, a nagrody tylko przyczyniły się do pełni szczęścia.
Przypomnijmy tylko, że w grze miejskiej rywalizowało 60 trzyosobowych zespołów tj ok. 200 uczestników. Nasze gimnazjum reprezentowały dziewczyny z klasy 2a: Gabrysia Asante, Julcia Pągowska i Zuzia Strzelecka. Serdecznie gratulujemy!!! A innych zachęcamy do nauki języków obcych i angażowania się w różnego rodzaju przedsięwzięciach. Warto!