Aktualności - gimnazjum

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dzisiaj kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy.
Uczniów, nauczycieli i gości przywitał w-ce dyrektor Cezary Wróblewski.

Dzisiejszy dzien jest wyjątkowy dla dla pierwszoklasistów, których zapewniamy, że rozpoczęli proces uczenia w szkole z ogromnymi tradycjami, która przez wszystkie lata swojego istnienia kształtuje najważniejsze wartości i postawy w życiu młodego człowieka.

Nowy rok szkolny, nowe sukcesy i wyzwania. Niech przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji.