Aktualności - gimnazjum

Uroczyste pożegnanie klas III

23 czerwca w czwartkowe popołudnie w szkolnej auli zebrali się uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum, ich rodzice, ale także dyrekcja szkoły i nauczyciele, by podsumować trzy lata nauki w gimnazjum. Trzecioklasiści uroczyście przekazali młodszym kolegom sztandar szkoły. Najlepsi uczniowie otrzymali specjalne wyróżnienia w postaci pamiątkowych imiennych statuetek. Nagrodzeni zostali także uczniowie za działalność w Szkolnym Kole Wolontariatu, za osiągnięcia sportowe, za sukcesy zdobyte w Szkolnej Lidze Strzeleckiej i za osiągnięcia artystyczne.

Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim trzecioklasistom wspaniałego wyniku na egzaminie gimnazjalnym, który w naszej szkole jest lepszy od średniego wyniku województwa i kraju. Z nazwiska wymieniła uczniów, którzy ze wszystkich części egzaminu uzyskali najwyższe noty. Gratulujemy im wszyscy!!! Specjalne podziękowania Pani Dyrektor skierowała do szanownych Rodziców, którzy szczególnie zaangażowali się w działania podejmowane w szkole wręczając im okolicznościowe dyplomy. Na zakończenie głos w imieniu rodziców uczniów klas trzecich zabrała mama naszego kolegi, która podziękowała uczniom, rodzicom, dyrekcji, gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom szkoły za wszelką pomoc i zrozumienie. Na drugą część spotkania złożyły się kapitalne prezentacje, które przywołały u wszystkich wspomnienia z pierwszych lat w szkole. Wszyscy trochę urośli…., trochę się zmienili.... a niektórych zupełnie nie można było poznać.
Na koniec niespodzianka – wzruszający występ artystyczny, który pod czujnym okiem opiekunów i w tajemnicy przed trzecioklasistami przygotowali ich młodsi koledzy.

Wszystkim uczniom klas trzecich życzymy dostania się do wymarzonej szkoły, odnalezienia się w nowej społeczności uczniowskiej, a przede wszystkim udanego zasłużonego wypoczynku po trzech latach ciężkiej pracy! Życzymy Wam samych sukcesów w kolejnym etapie edukacyjnym!!!