Aktualności - gimnazjum

Dzień chłopaka, czyli to idzie starość, starość !

Co prawda dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka nie doszła do skutku z powodu deficytu chłopaków, ale odbyły się wybory Mistera Szkoły (zwanego też Majster-Szefem, lub Magistrem Szkoły). Za przebieg wyborów odpowiedziana była Wielka Wyrocznia Wiktoria (w skrócie www) z II a, która wraz psiapsiółami klasowymi: Julią, Adą, Natalią, Kaśką stanowiły wielką kapitułę.

Głosowano cały tydzień, a w poniedziałek nastąpił „Dzień węglowodanów”. Dziewczyny łamiąc polskie prawo rozdawały „zasmaczyste” i „pysznościowe” słodycze wyróżnionym. Ale największa sensacja i skandal nastąpił przy ogłoszeniu ostatecznego zwycięzcy. Okazało się, że zwciężył ktoś w kategorii wiekowej senior-starszej. Za co otrzymał zestaw kosmetyków do pielęgnacji protezy zębowej, maść na bóle reumatyczne i drewniany miecz co miało sugerować że jest urody siekerką grubo ciosanej. Zwyciężca zastrzegł sobie anonimowość ponieważ znany jest z tego, że jest znany (na swojej klatce schodowej).

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a organizatorkom dziękujemy !